TAP105M050CCS
TAP105M050CCS KYOCERA AVX
tap-3165393.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 1uF 20% ESR=8 Ohm
на замовлення 847 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAP105M050CCS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105M050CCS TAP105M050CCS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 1uF 20% ESR=8 Ohm
на замовлення 1000 шт:
TAP105M050CCS TAP105M050CCS Виробник : AVX Corporation tap.pdf Description: CAP TANT 1UF 50V 20% RADIAL