TAP105M050CRS
TAP105M050CRS KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1UF 20% 50V RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 50 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 20% 50V RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Інші пропозиції TAP105M050CRS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105M050CRS TAP105M050CRS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 1uF 20% ESR = 8 Ohms