TAP105M050FCS
TAP105M050FCS KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1UF 20% 50V RADIAL
на замовлення 419 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 1uF 20% ESR=8 Ohm.
Інші пропозиції TAP105M050FCS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105M050FCS TAP105M050FCS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 1uF 20% ESR=8 Ohm