TAP105M050GSB
TAP105M050GSB AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 50V 20% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 1uF 20% ESR=8 Ohms.
Інші пропозиції TAP105M050GSB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105M050GSB TAP105M050GSB Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 1uF 20% ESR=8 Ohms