TAP105M050SRW
TAP105M050SRW AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 20% 50V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 1uF; 50VDC; THT; ±20%; -55÷125°C; TAP; 2.5mm, Type of capacitor: tantalum, Capacitance: 1µF, Operating voltage: 50V DC, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: TAP, Terminal pitch: 2.5mm.
Інші пропозиції TAP105M050SRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP105M050SRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 1uF 20% ESR=8 Ohms
товару немає в наявності
TAP105M050SRW TAP105M050SRW Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Category: THT tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 1uF; 50VDC; THT; ±20%; -55÷125°C; TAP; 2.5mm
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 50V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAP
Terminal pitch: 2.5mm