TAP106J016SRW AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 16V 5% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 10uF 05% ESR=3.2 Ohm.
Інші пропозиції TAP106J016SRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106J016SRW TAP106J016SRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16volts 10uF 05% Radial
товару немає в наявності
TAP106J016SRW TAP106J016SRW Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 10uF 05% ESR=3.2 Ohm