TAP106J020SRW
TAP106J020SRW AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 20V 5% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20volts 10uF 05%.
Інші пропозиції TAP106J020SRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106J020SRW TAP106J020SRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20volts 10uF 05%