TAP106J025GSB
TAP106J025GSB AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 25V 5% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25volts 10uF 05% Radial.
Інші пропозиції TAP106J025GSB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106J025GSB TAP106J025GSB Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25volts 10uF 05% Radial