TAP106J025SCS
TAP106J025SCS KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 10uF 05% ESR=2.5 Ohm
на замовлення 126 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAP106J025SCS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106J025SCS TAP106J025SCS Виробник : AVX Corporation tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 25V 5% RADIAL
товару немає в наявності
TAP106J025SCS TAP106J025SCS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25volts 10uF 05% Radial