TAP106J035SCS
TAP106J035SCS AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 35V 5% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 10uF 05% Radial.
Інші пропозиції TAP106J035SCS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106J035SCS TAP106J035SCS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 10uF 05% Radial