Продукція > AVX > TAP106J050CCS
TAP106J050CCS
TAP106J050CCS AVX
tap-776819.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 10uF 5% ESR = 1.6 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук