TAP106J050HSB
TAP106J050HSB AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 50V 5% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50volts 10uF 05% Radial.
Інші пропозиції TAP106J050HSB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106J050HSB TAP106J050HSB Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50volts 10uF 05% Radial