TAP106K006CRW
TAP106K006CRW AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 6.3V 10% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 6.3V 10uF 10% ESR=6 Ohms.
Інші пропозиції TAP106K006CRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K006CRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 6.3V 10uF 10% ESR=6 Ohms