TAP106K010CRS
TAP106K010CRS AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 10V 10% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 10uF 10% ESR=5 Ohms.
Інші пропозиції TAP106K010CRS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K010CRS TAP106K010CRS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 10uF 10% ESR=5 Ohms