TAP106K010CRW
TAP106K010CRW KYOCERA AVX
tap-3165393.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 10uF 10% ESR=5 Ohm
на замовлення 834 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 10uF 10% ESR=5 Ohms.
Інші пропозиції TAP106K010CRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K010CRW TAP106K010CRW Виробник : AVX Corporation tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 10V 10% RADIAL
товару немає в наявності
TAP106K010CRW TAP106K010CRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 10uF 10% ESR=5 Ohms