TAP106K010DTW
TAP106K010DTW KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 10uF 10% ESR=5 O hm
на замовлення 1250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAP106K010DTW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K010DTW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 10uF 10% ESR=5 Ohms
TAP106K010DTW TAP106K010DTW Виробник : AVX Corporation tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 10V 10% RADIAL