TAP106K010HSB
TAP106K010HSB AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 10V 10% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 10uF 10% ESR=5 Ohms.
Інші пропозиції TAP106K010HSB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K010HSB Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 10uF 10% ESR=5 Ohms