Продукція > AVX > TAP106K010SRS
TAP106K010SRS AVX
tap-776819.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 10uF 10% ESR=5 Ohms
на замовлення 2797 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAP106K010SRS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K010SRS TAP106K010SRS Виробник : AVX Corporation tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 10V RADIAL