TAP106K016BRW
TAP106K016BRW AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 16V 10% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 10uF 10% ESR=3.2 Ohms.
Інші пропозиції TAP106K016BRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K016BRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 10uF 10% ESR=3.2 Ohms
товару немає в наявності
TAP106K016BRW TAP106K016BRW Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 10uF 10% ESR=3.2 Ohm