TAP106K016CQE
TAP106K016CQE AVX Corporation
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 10% 16V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16volts 10uF 10%.
Інші пропозиції TAP106K016CQE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K016CQE TAP106K016CQE Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16volts 10uF 10%