TAP106K016DTW
TAP106K016DTW AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 10% 16V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 10uF 10% ESR=3.2 Ohm.
Інші пропозиції TAP106K016DTW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K016DTW TAP106K016DTW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 10uF 10% ESR=3.2 Ohm