TAP106K016FAB
TAP106K016FAB AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 16V 10% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16volts 10uF 10% Radial.
Інші пропозиції TAP106K016FAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K016FAB TAP106K016FAB Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16volts 10uF 10% Radial