Продукція > AVX > TAP106K016SRS
TAP106K016SRS
TAP106K016SRS AVX
tap-776819.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 10uF 10% ESR=3.2 Ohms
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук