TAP106K020DTW
TAP106K020DTW AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 10% 20V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 10uF 10% ESR=2.9 Ohms.
Інші пропозиції TAP106K020DTW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K020DTW TAP106K020DTW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 10uF 10% ESR=2.9 Ohms