TAP106K020HSB
TAP106K020HSB AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 20V 10% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 10uF 10% ESR=2.9 Ohms.
Інші пропозиції TAP106K020HSB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K020HSB Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 10uF 10% ESR=2.9 Ohms