TAP106K025BRS
TAP106K025BRS KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 10% 25V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25volts 10uF 10% Radial.
Інші пропозиції TAP106K025BRS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K025BRS TAP106K025BRS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25volts 10uF 10% Radial