TAP106K025FCS
TAP106K025FCS AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 25V 10% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25volts 10uF 10% Radial.
Інші пропозиції TAP106K025FCS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K025FCS TAP106K025FCS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25volts 10uF 10% Radial