TAP106K025HSB
TAP106K025HSB KYOCERA AVX
tap-3165393.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 10uF 10% ESR=2.5 Ohm
на замовлення 612 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 10uF 10% ESR=2.5 Ohms.
Інші пропозиції TAP106K025HSB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K025HSB TAP106K025HSB Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 10uF 10% ESR=2.5 Ohms
на замовлення 1000 шт:
TAP106K025HSB TAP106K025HSB Виробник : AVX Corporation tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 25V RADIAL