TAP106K035DTS
TAP106K035DTS KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 10% 35V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: F
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 10% 35V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: F, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Інші пропозиції TAP106K035DTS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K035DTS TAP106K035DTS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 10uF 10% Radial