TAP106K050FCS
TAP106K050FCS AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 50V 10% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50volts 10uF 10% Radial.
Інші пропозиції TAP106K050FCS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K050FCS TAP106K050FCS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50volts 10uF 10% Radial