TAP106K050SRW
TAP106K050SRW KYOCERA AVX
tap-3165393.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 10uF 10% ESR=1.6 Ohm
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAP106K050SRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106K050SRW TAP106K050SRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 10uF 10% ESR=1.6 Ohm
на замовлення 740 шт:
TAP106K050SRW TAP106K050SRW Виробник : AVX Corporation tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 50V RADIAL