Продукція > AVX > TAP106M006CCS
TAP106M006CCS
TAP106M006CCS AVX
tap-776819.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 6.3V 10uF 20% ESR=6 Ohms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAP106M006CCS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M006CCS TAP106M006CCS Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 6.3V RADIAL