TAP106M006SCS
TAP106M006SCS Kyocera AVX
tap-3165393.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 6.3V 10uF 20% ESR=6 Ohm
на замовлення 6549 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 6.3V RADIAL, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M006SCS TAP106M006SCS Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 6.3V RADIAL
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V