TAP106M006SRW
TAP106M006SRW AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 6.3V 20% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 6.3V 10uF 20% ESR=6 Ohms.
Інші пропозиції TAP106M006SRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M006SRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 6.3V 10uF 20% ESR=6 Ohms