TAP106M010BRW
TAP106M010BRW KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 10uF 20% ESR=5 O hm
на замовлення 472 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 10V RADIAL, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції TAP106M010BRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M010BRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 10uF 20% ESR=5 Ohms
на замовлення 1250 шт:
TAP106M010BRW TAP106M010BRW Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 10V RADIAL
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V