TAP106M010CRS
TAP106M010CRS AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 10V 20% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10volts 10uF 20% Radial.
Інші пропозиції TAP106M010CRS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M010CRS TAP106M010CRS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10volts 10uF 20% Radial