TAP106M010CRW
TAP106M010CRW KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 10V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 10uF 20% ESR=5 Ohms.
Інші пропозиції TAP106M010CRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M010CRW TAP106M010CRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 10uF 20% ESR=5 Ohms