Продукція > AVX > TAP106M010DTS
TAP106M010DTS AVX
tap-776819.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 10uF 20% ESR=5 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук