TAP106M010GSB
TAP106M010GSB KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 10uF 20% ESR=5 O hm
на замовлення 461 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAP106M010GSB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M010GSB TAP106M010GSB Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 10V RADIAL
товару немає в наявності
TAP106M010GSB TAP106M010GSB Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 10uF 20% ESR=5 Ohms