TAP106M010SCS
TAP106M010SCS KYOCERA AVX
tap-3165393.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 10uF 20% ESR=5 Ohm
на замовлення 1308 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 10uF 20% ESR=5 Ohms.
Інші пропозиції TAP106M010SCS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M010SCS TAP106M010SCS Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 10V RADIAL
товару немає в наявності
TAP106M010SCS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 10uF 20% ESR=5 Ohms