Продукція > TAP > TAP106M016BRW
TAP106M016BRW
tap.pdf
Виробник:
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TAP106M016BRW
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 10uF 20% ESR=3.2 Ohms.
Інші пропозиції TAP106M016BRW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M016BRW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 10uF 20% ESR=3.2 Ohms
TAP106M016BRW TAP106M016BRW Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 16V RADIAL