TAP106M016DCS
TAP106M016DCS KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 10uF 20% ESR=3.2 Ohm
на замовлення 2532 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук