TAP106M016FCS
TAP106M016FCS AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 16V 20% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 10uF 20% ESR=3.2 Ohms.
Інші пропозиції TAP106M016FCS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M016FCS TAP106M016FCS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 10uF 20% ESR=3.2 Ohms