Продукція > AVX > TAP106M016SRS
TAP106M016SRS AVX
tap-776819.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 10uF 20% ESR=3.2 Ohms
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAP106M016SRS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M016SRS TAP106M016SRS Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 16V RADIAL