TAP106M020CCS
TAP106M020CCS KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 20V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 10uF 20% ESR=2.9 Ohms.
Інші пропозиції TAP106M020CCS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M020CCS TAP106M020CCS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 10uF 20% ESR=2.9 Ohms