TAP106M020CRS
TAP106M020CRS AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 20V 20% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20volts 10uF 20% Radial.
Інші пропозиції TAP106M020CRS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M020CRS TAP106M020CRS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20volts 10uF 20% Radial