TAP106M025BRS
TAP106M025BRS AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 25V 20% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 10uF 20% ESR=2.5 Ohm.
Інші пропозиції TAP106M025BRS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M025BRS TAP106M025BRS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25volts 10uF 20% Radial
товару немає в наявності
TAP106M025BRS TAP106M025BRS Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 10uF 20% ESR=2.5 Ohm