TAP106M025DCS
TAP106M025DCS AVX Corporation
tap.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 25V 20% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 10uF 20% ESR=2.5 Ohms.
Інші пропозиції TAP106M025DCS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M025DCS Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 10uF 20% ESR=2.5 Ohms