Продукція > AVX > TAP106M025DTS
TAP106M025DTS AVX
tap-776819.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 10uF 20% ESR=2.5 Ohms
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук