TAP106M025DTW
TAP106M025DTW KYOCERA AVX
tap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 10uF 20% ESR=2.5 Ohm
на замовлення 1319 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 10uF 20% ESR=2.5 Ohms.
Інші пропозиції TAP106M025DTW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAP106M025DTW Виробник : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 10uF 20% ESR=2.5 Ohms
на замовлення 948 шт:
TAP106M025DTW TAP106M025DTW Виробник : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 25V RADIAL